Menu Zamknij

Drzwi wejściowe z drewna

drzwi drewniane

Produkcja drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe są wizytówką Państwa domu, dlatego powinny poza estetycznym wyglądem i solidnym wykonaniem być także funkcjonalne, szczelne i bezpieczne.

To wszystko gwarantują Państwu nasze drzwi wejściowe, które w standardzie mają uszczelkę Q – lon firmy Schlegel oraz zamek listwowy zamykający skrzydło punktowo w czterech miejscach.

Nasza gama wzorów ma niezliczone możliwości, drzwi nasze mogą być zdobione z witrażami, kutą stalą lub rzeźbione, ale jeśli mają Państwo już swój własny wzór drzwi prosimy o przesłanie nam rysunku, a wykonanie na pewno nie sprawi nam trudności.

Nasze drzwi

Nasze Drzwi drewniane wykonane są z sosny lub meranti. Stosowane drewno klejone jest trójwartswowo o grubości 68 mm, zarówno skrzydło jak i rama. Wewnątrz jest wypełenienie sklejką wodoodporną oraz pianka 2 cm.

Specjalne regulowane, włoskie zawiasy exacta gwarantują prawidłowe ułożenie drzwi. Nie musimy martwić się już o hałas i chłód z zewnątrz poniewaz konstrukcja wypełnienia drzwiowego charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną oraz termiczną dzięki izolacji poliuretanowej.

Szyba od zewnątrz jest bezpieczna (3,3,1), od wewnątrz reflex „brąz” (jeżeli w pomieszczeniu jest ciemniej to szyba działa jak lustro).

Próg jest aluminiowy lub dębowy do wyboru bez dopłaty.

Galeria drzwi typowych

 
   
  
Screenshot 2020 02 05 Drzwi wejściowe z drewna1

Galeria drzwi nietypowych

Screenshot 2020 02 05 Drzwi wejściowe z drewna2
Screenshot 2020 02 05 Drzwi wejściowe z drewna3
Screenshot 2020 02 05 Drzwi wejściowe z drewna4