Menu Zamknij

Rolety Zewnętrzne Antywłamaniowe

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Screenshot 2020 02 05 Rolety Zewnętrzne Antywłamaniowe

Rolety zapewniają cień i bezpieczeństwo, dają poczucie spokoju i prywatności, a takze polepszają izolację okien od chłodu i hałasu. Aby zharmonizować roletę z wyglądem Twojego budynku należy wybrać odpowiednie rozwiazanie systemów i kolor. W naszej ofercie posiadamy pełną gamę kolorystyczną RAL. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele rozwiązań do sterowania roletami: ręczne, elektryczne wraz z systemami sterującymi które pozwolą komfortowo obsługiwać rolety zewnętrzne – antywłamaniowe. 

Wszystkie elementy pokryte są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów i zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Odporne na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych powłoki sprawiają że po wielu latach rolety zachowują walory estetyczne i użytkowe.

Pancerz rolety wykonany jest z profili wypełnionych pianką poliuretanową, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo na życzenie klienta jest możliwość polakierowania elementów na dowolny kolor z palety RAL.

Sterowanie rolet zewnętrznych może odbywać się ręcznie lub elektrycznie.
Przy sterowaniu ręcznym do wyboru mamy podnoszenie rolety za pomocą zwijacza uchylnego, nawijarki z korbą lub mechanizmu sprężynowego.

Roleta napędzana elektrycznie wymaga zamontowania w rolecie silnika oraz doprowadzenia do rolety instalacji elektrycznej. Przy sterowaniu elektrycznym mamy do wyboru opcję przewodową lub radiową:

Przewodowa – Do sterowania roletą służy montowany na ścianie włącznik (trzeba do niego doprowadzić instalację). Włączniki umożliwiają sterowanie indywidualne – czyli każdą roletą z osobna, lub centralnie – wtedy przewody od rolet doprowadza się do centrali sterującej. 

Radiowe – Pozwala na dowolne grupowanie rolet (indywidualnie, grupowo, centralnie) i obsługę ich za pomocą bezprzewodowego pilota. Nie ma potrzeby doprowadzać instalację do przełącznika.

Proponujemy Państwu systemy, które można zamontować w istniejących budynkach lub w budynkach powstających: