Menu Zamknij

Okna Schuco CT 70 Warszawa

Okna Schüco Corona CT 70 Warszawa

System okienny Schüco Corona CT 70 należy do grupy produktów z zakresu stolarki okiennej PCV, które, dzięki nowoczesnym i inteligentnym technologiom, pozwalają znacznie obniżyć zużycie energii i zmniejszyć koszty eksploatacji.

classic rondo cava ct 70

Energooszczędność

System okienny Schüco Corona CT 70 odznacza się wysoką izolacyjnością cieplną, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw od 0,82 W/m2K. Jest to bardzo dobra wartość, biorąc pod uwagę, że okna już nawet o parametrach Uw= 1,0 W/ m2K zalicza się do produktów o podwyższonym standardzie energetycznym. W domu jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni użytkowej ok. 140 mkw., dzięki wymianie stolarki okiennej na nowe okna Corona CT 70, osiągnięto obniżenie zużycia energii o co najmniej 20%. 

Dobrą izolacyjność cieplną system okienny Schüco Corona CT 70 zawdzięcza nowoczesnej technologii, jaką zastosowano projektując wysokiej klasy profil Corona CT 70. To innowacyjny profil wykonany w technologii 5-komorowej, ze skrzydłem o głębokości 82 mm i ramie o głębokości 70 mm. Dwie płaszczyzny uszczelnienia, głęboko osadzona szyba oraz możliwość zastosowania zaawansowanych zespolonych pakietów szybowych to kolejne czynniki, dzięki którym okna osiągają doskonałe parametry w zakresie izolacyjności i pozwalają obniżyć zużycie energii.

Niezawodność i solidność

Okna Schüco Corona CT 70 zostały dodatkowo wyposażone w rozwiązania, które gwarantują zarówno trwałość systemu, jak i wysoki stopień ochrony przed włamaniem, hałasem i czynnikami atmosferycznymi. Mocne i odporne na korozję profile stalowe w ramie i skrzydle są odpowiedzialne za stabilność i bezpieczeństwo systemu. Wykorzystanie do uszczelniania dwóch uszczelek przylgowych oraz właściwości szyby zespolonej stanowią niezawodne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, jak hałas, deszcz i wiatr. 

Okna Schüco Corona CT 70 można zamówić również w wersji zapewniającej zabezpieczenie przed hałasem do klasy WK2 włącznie.

Jeden system – kilka wariantów

Okna w systemie Schüco Corona CT 70 dostępne są w trzech wariantach, które różnią się stylem i linią skrzydła: Classic, Rondo i Cava. Corona CT 70 Classic to klasyczna linia skrzydła i oszczędna forma, nadążająca za nowoczesnymi trendami w architekturze. Corona CT 70 Rondo to lekko wypukła, miękka linia skrzydła, tworząca optyczny efekt zwężenia profili okiennych. Corona CT 70 Cava to skrzydła o lekko podciętej geometrii, co tworzy wrażenie podziału skrzydła i ramy. Tak zaprojektowane okna będą mogły stanowić atrakcyjny element architektury różnego typu.

Szeroka paleta kolorów i oklein dodatkowo poszerzają spektrum estetycznych możliwości okien Schüco Corona CT 70. Istnieje także możliwość wyboru dodatkowych akcesoriów i detali, dzięki czemu ten system okienny odpowiada bardzo zróżnicowanym oczekiwaniom klientów i wpisuje się w różne koncepcje elewacji i wnętrz.

Dane techniczne systemu okiennego Schüco Corona CT 70
Gwarancja10 lat białe i 5 lat na inne kolory
OkucieRoto NT
UszczelkaKauczukowo-silikonowa
SzybaUg=0,6 [W/m2K]
Uw okna referencyjnegoUw=0,93 [W/m2K]
Grubość profilu70 mm
Ilość komór5 komór
Klamkaz funkcja secustic
Ramka miedzyszybowasuper spacer
Paleta kolorów33
Przepuszczalność powietrzaKlasa 4
WodoszczelnośćKlasa 4A
Odporność na obciążenie wiatremKlasa C3